
WIKA
LIITIN - MAT: MESSINKI - VERSIO: PUNAINENUKTIO - SISÄKIERRE: G 1/4"
9090231
Tuotekoodi: WIKA-9090231
21,74 €(Sis.alv)
17,32 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HONEYWELL |
| Muuntajan tyyppi | paine- |
| Valvottu koko | suhteellinen paine |
| Liitin | DELPHI-12078088 -konektori |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Lisätoimitoja | viittauspainetta suhteeseen suoritettu mittaus |
| Tuotantosarja | PX3 |
| Toimintalämpötila | -30...135°C |
| Paineen asetusten arvoalue | 0...25bar |
| Mittaustarkkuus | 2% |
| Jännite-lähtö | 500mV...4,5V |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Asennus | G1/4" |
| Yhteensopivat tuotteet | 910.12/1450069 |
| Yhteensopivat tuotteet | 910.13/9091661 |
| Yhteensopivat tuotteet | 3685301 |
| Yhteensopivat tuotteet | WIKA-9090231 |



