
LUTRONIC
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12,M8 - PIN: 3 - 0,3M
1210 0806 03 L1 300 0,3M
Tuotekoodi: 1210080603L1300-03
31,98 €(Sis.alv)
25,48 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SICK |
| Liitin | M8 uros |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Käyttötila | lähetin-vastaanotin (rako) |
| Lähdön konfiguraatio | PNP |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Rungon materiaali | metalli |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Ulottuvuus | 30mm |
| Syvyys | 42mm |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 4kHz |



























































