ICS08S30N04NOM5
INDUKTIIVINEN ANTURI - OUT: NPN / NO - 4MM - 10÷30VDC - M8 - LIITIN: M8 - Teollisuus induktiiviset anturit - ICS08S30N04NOM5 - 1
Valmistaja CARLO GAVAZZI Anturin tyyppi induktiivinen Lähdön konfiguraatio NPN / NO Ulottuvuus 4mm Virtalähteen jännite 10...30V DC Anturin kotelo M8 Liitin M8 Tiivistysluokka IP67 Max.... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ICS08S30N04NOM5
  • Paino: 50 g
  • Tiivistysluokka: IP67
  • Liitin: M8
  • Anturin tyyppi: induktiivinen
  • Anturin tyyppi: lähestymis-
  • Toimintalämpötila: -25...80°C
  • Valmistaja: CARLO GAVAZZI
  • Kokonaispituus: 43mm
  • Rungon materiaali: ruostumaton teräs
  • Napojen lukumäärä: 3
  • Max. toimintavirta: 0,1A
  • Virtalähteen jännite: 10...30V DC
  • Anturin kotelo: M8
  • Anturin kotelo: M5
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaCARLO GAVAZZI
Anturin tyyppiinduktiivinen
Lähdön konfiguraatioNPN / NO
Ulottuvuus4mm
Anturin koteloM8
LiitinM8
TiivistysluokkaIP67
Max. toimintavirta0,1A
Toimintalämpötila-25...80°C
Pää lajieteenpäin siiretyt
Maksimikytkentätaajuus2kHz
Kokonaispituus43mm