
OMRON
INDUKTIIVINEN ANTURI - OUT: NPN / NC - 0÷1,5MM - 10÷30VDC - M8 - IP67
E2B-S08KS01-MC-C2
Tuotekoodi: E2BS08KS01MCC2
41,36 €(Sis.alv)
32,95 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FESTO |
| Tuotantosarja | NEBU |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Liittimen malli | kulmaiset |
| Ruuvikierre | M8 |
| Johdon väri | musta |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistoke |
| Eristyksen materiaali | PUR |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Kaapelin pituus | 5m |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Max. toimintavirta | 3A |
| Max. toimintajännite | 60V AC |
| Max. toimintajännite | 60V DC |
| Polarisaatio | A-koodi - DeviceNet / CANopen |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Eristeen väri | harmaa |



























































