
Wago
AUTOMAATIODIGITAALINEN RELELÄHTÖMODUULI: 1 - IN 1: NAMUR - IP20
750-435
Tuotekoodi: 750-435
156,75 €(Sis.alv)
124,90 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAGO |
| Automaatiomoduulin tyyppi | syöttökaapeli |
| Toimintalämpötila | 0...55°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Yhteensopivuusnormi | ATEX Ex |
| Ulkomitat | 48x100x70,9mm |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 1A |












