
Wago
AUTOMAATIOMODUULI: SYÖTTÖKAAPELI - 48X100X70,9MM - IP20 - 1A - 24VDC
750-625/000-001
Tuotekoodi: 750-625000-001
848,38 €(Sis.alv)
676,00 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WAGO |
| Yhteensopivuusnormi | ATEX Ex |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintalämpötila | 0...55°C |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Ulkomitat | 24x100x67,8mm |
| Tulojen lukumäärä | 4 |
| Tulo 1 laji | B-termopari |
| Tulo 1 laji | C-termopari |
| Tulo 1 laji | E-termopari |
| Tulo 1 laji | J-termopari |
| Tulo 1 laji | K-termopari |
| Tulo 1 laji | N-termopari |
| Tulo 1 laji | resistanssin mittaukseen tarkoitettu silta |
| Tulo 1 laji | RTD |
| Tulo 1 laji | R-termopari |
| Tulo 1 laji | S-termopari |
| Tulo 1 laji | T-termopari |
| Tulo 1 laji | ulkoinen potentiometri |
| Yhteensopivat tuotteet | 750-625/000-001 |
| Automaatiomoduulin tyyppi | analoginen tulo |
