
Wago
AUTOMAATIOMODUULI: SYÖTTÖKAAPELI - 48X100X70,9MM - IP20 - 1A - 24VDC
750-625/000-001
Tuotekoodi: 750-625000-001
848,38 €(Sis.alv)
676,00 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAGO |
| Toimintalämpötila | 0...55°C |
| Yhteensopivat tuotteet | 750-625/000-001 |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tulo 1 laji | NAMUR |
| Automaatiomoduulin tyyppi | digitaalinen tulo |
| Yhteensopivuusnormi | ATEX Ex |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 24x100x67,8mm |
| Tulojen lukumäärä | 8 |
