
FISCHER ELEKTRONIK
ERISTYSHOLKKI - TO3 - UL94V-0 - 7,5MM - -40÷200°C - 38KV/MM
IB 14
Tuotekoodi: IB14
5,13 €(Sis.alv)
4,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | SANKEN |
| Transistorin tyyppi | PNP |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 180V |
| Kollektorin sähkövirta | 15A |
| Sirontateho | 85W |
| Kotelo | TO3PF |
| Asennus | THT |
| Pakkaus | tuubi |
| Taajuus | 20MHz |






















































