
3M
LÄMPÖÄ JOHTAVA ALUSLEVY: AKRYYLI-TO220 - L: 20MM - W: 15MM - 0,6W/MK
8810
Tuotekoodi: 881020X15
2,11 €(Sis.alv)
1,69 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WeEn Semiconductors |
| Kotelo | TO220AB |
| Asennus | THT |
| Puolijohteen rakenne | kaksois- |
| Puolijohteen rakenne | yhteinen katodi |
| Pakkaus | tuubi |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Max. myötäjännite | 0,67V |
| Syöttövirta | 15A x2 |
| Max. syöttövirta | 30A |
| Maksimi virtapulssi | 330A |
| Max. estosuuntainen jännite | 100V |



























































