- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
JÄÄHDYTYSLEVY - TO220 - MUSTA - L: 25MM - W: 29MM - H: 12MM



Valmistaja STONECOLD Asennus juotettu Sovellus TO220 Pituus 25mm Väri musta Korkeus 12mm Lämpöresistanssi 15K/W Lämpösäteilimen tyyppi puristettu Leveys 29mm Materiaali alumiini Materiaalin... Lue lisää
4,00 €(Sis.alv)
3,19 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HS-130-25
- Paino: 9.7 g
- Leveys: 29mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 12mm
- Asennus: juotettu
- Valmistaja: STONECOLD
- Väri: musta
- Sovellus: TO220
- Pituus: 25mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JÄÄHDYTYSLEVY - TO220 - MUSTA - L: 25MM - W: 29MM - H: 12MM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STONECOLD |
| Asennus | juotettu |
| Sovellus | TO220 |
| Pituus | 25mm |
| Väri | musta |
| Korkeus | 12mm |
| Lämpöresistanssi | 15K/W |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristettu |
| Leveys | 29mm |
| Materiaali | alumiini |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista