
3M
LÄMPÖÄ JOHTAVA ALUSLEVY: AKRYYLI-TO220 - L: 20MM - W: 15MM - 0,6W/MK
8810
Tuotekoodi: 881020X15
2,11 €(Sis.alv)
1,69 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Sovellus | TO220 |
| Paksuus | 50µm |
| Kiinnitysaukon halkaisija | 4mm |
| Leveys | 12mm |
| Pituus | 18mm |
| Lämpöresistanssi | 0,4K/W |
| Lämpöä johtavan aluslevyn tyyppi | mica |



























































