
FCL Components
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 6A - 6A/250VAC - FTR-LY
FTR-LYCA012Y
Tuotekoodi: FTR-LYCA012Y
7,74 €(Sis.alv)
6,16 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | FINDER |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Asennus | aluslevy |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | liitäntä |
| Tuotantosarja | 34.51 |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Maks. kelan jännite | 18V DC |
| Kelan vastus | 840ohm |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Yhteensopivat tuotteet | 93.11 |
| Yhteensopivat tuotteet | 93.51.3.125 |
| Yhteensopivat tuotteet | 93.51.3.240 |
| Yhteensopivat tuotteet | 93.01.7.024 |
| Yhteensopivat tuotteet | 93.01.7.060 |
| Liitoksen materiaali | AgNi |
| Kelan virta | 14,2mA |
| Rasteri | 5mm |
| Ulkomitat | 28x5x15mm |
| Tehonotto kelan kautta | 170mW |
| Min. kelan jännite | 8,4V DC |
| Maks. kosketinten virta | 6A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |




