
HONGFA RELAY
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 6A - 6A/250VAC - HF41F
HF41F/12-ZST
Tuotekoodi: HF41F012-ZST
4,18 €(Sis.alv)
3,33 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | FCL Components |
| Tuotantosarja | FTR-LY |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Releen tyyppi | liitäntä |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Rasteri | 5,04mm |
| Paluuaika | 4ms |
| Kytkentäaika | 8ms |
| Ulkomitat | 28x5x15mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 170mW |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 6A |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Kelan vastus | 847ohm |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 30000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Asennus | PCB |



