
FCL Components
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 6A - 6A/250VAC - FTR-LY
FTR-LYCA012Y
Tuotekoodi: FTR-LYCA012Y
7,74 €(Sis.alv)
6,16 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HONGFA RELAY |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Rasteri | 5,04mm |
| Paluuaika | 4ms |
| Kytkentäaika | 8ms |
| Ulkomitat | 28x5x15mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 170mW |
| Min. kelan jännite | 9V DC |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 6A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |
| Maks. kelan jännite | 18V DC |
| Kytkentäjännite | max. 125V DC |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Kelan vastus | 848ohm |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Tuotantosarja | HF41F |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |



