
LITTELFUSE
0,16A - 250VAC - NOPEA - 5X20MM - MESSINKI - IRTI
0217.160HXP
Tuotekoodi: 0217.160HXP
3,24 €(Sis.alv)
2,58 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | Stelvio Kontek |
| Sulakkeiden tarvikkeiden tyyppi | rasia |
| Asennus | paneelille |
| Sulakkeen koko | 5x20mm |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Huippuvirta | 10A |
| Rungon materiaali | termoplastinen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Väri | musta |
| kosketusvastus | 5mohm |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Asennusaukon koot | Ø12,7mm |
| Sulaketarvikkeiden käyttö | putkisulakkeet |



























































