
VISHAY
POTENTIOMETRI: AKSIAALINEN - YKSIKIERROS - 100KOHM - 1W - ±10% - 6MM - 350V
P11S1V0FLSY00104KA
Tuotekoodi: P11S1V0FLSY00104KA
37,75 €(Sis.alv)
30,08 €(alv 0%)
Tilattavissa 19 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | RITEL |
| Potentiometrien tarvikkeiden tyypit | nuppi |
| Materiaali | polyamidi |
| Väri | musta |
| Nuppien ominaisuudet | naamioitunut ruuvimeisseli pään kanssa |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Kiinnitys | ruuviin varustettu puristusmekanismi |
| Akselin pinta | sileä |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Nupin mitat | Ø15x16,3mm |



























































