
MENTOR
NUPPI - ILMAISINTEN KANSSA - ABS - ØAKSELIN: 6MM - Ø12X12,8MM - MUSTA
408.61
Tuotekoodi: G408.61
7,64 €(Sis.alv)
6,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TELPOD |
| Lähdöt | silmukka |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Akselin pituus | 11mm |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Potentiometrien ominaisuudet | mono |
| Akselin pinta | sileä |
| Kierteen pituus | 7mm |
| Reitin materiaali | hiilipotentiometri |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| L akselin pituus | 18mm |
| Asennus | juotettu |
| Teho | 2W |
| Resistanssi | 100kohm |
| Toleranssi | ±20% |
| Rungon koko | Ø29x16mm |



























































