PE30L0FL473KAB
POTENTIOMETRI: AKSIAALINEN - YKSIKIERROS - 47KOHM - 3W - ±10% - 6MM - 25MM - Cermet potentiometrit - PE30L0FL473KAB - 1
Valmistaja VISHAY Potentiometrin tyyppi aksiaalinen Potentiometrin laji yksikierros Resistanssi 47kohm Teho 3W Toleranssi ±10% Akselin halkaisija 6mm Ominaisuudet lineaarinen Asennus paneelille... Lue lisää
  • Tuotekoodi: PE30L0FL473KAB
  • Paino: 22.5 g
  • Teho: 3W
  • Tiivistysluokka: IP67
  • Resistanssi: 47kOhm
  • Kierteen pituus: 12mm
  • Akselin pituus: 25mm
  • Ominaisuudet: lineaarinen
  • Asennus: paneelille
  • Toimintalämpötila: -55...125°C
  • Toleranssi: ±10%
  • Valmistaja: VISHAY
  • Toimintajännite: 300V
  • Lähdöt: juottoon
  • Akselin halkaisija: 6mm
  • Akselin pinta: sileä
  • Min. eristysresistanssi: 1TOhm
  • Mekaaninen kiertokulma: 300 ±5°
  • Lämpötilakerroin: 150ppm/°C
kpl
ValmistajaVISHAY
Potentiometrin tyyppiaksiaalinen
Potentiometrin lajiyksikierros
Resistanssi47kohm
Teho3W
Toleranssi±10%
Akselin halkaisija6mm
Ominaisuudetlineaarinen
Asennuspaneelille
Akselin pintasileä
Lähdötjuottoon
Akselin pituus25mm
Sähköinen kiertokulma270 ±10°
Toimintalämpötila-55...125°C
Lämpötilakerroin150ppm/°C
Reitin materiaalicermetpotentiometri
Mekaaninen kiertokulma300 ±5°
TiivistysluokkaIP67
Kierteen pituus12mm
Min. eristysresistanssi1Tohm
Toimintajännite300V