
ROTH ELEKTRONIK GMBH
ADAPTERI PIIRILEVY - W: 61,4MM
RE931-04
Tuotekoodi: RE931-04
62,01 €(Sis.alv)
49,41 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | STARCHIPS TECHNOLOGY |
| Kotelo | SSOP24 |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Toimintajännite | 4,5...5,5V DC |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Mikropiirin laji | LED ohjain |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Pulssin laksuaika | 20ns |
| Pulssin nousuaika | 20ns |
| Lähtövirta | 5...60mA |
| Kanavien luku | 16 |





