
BROQUETAS
LYIJYTÖN TINA - SN96,5AG3CU0,5 - 0,7MM - 0,25KG - KELA - 217÷220°C
ECO 4 B2.1 0,7MM 250G
Tuotekoodi: ECO4-07025H
143,31 €(Sis.alv)
114,19 €(alv 0%)
Tilattavissa 23 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ROTH ELEKTRONIK GMBH |
| Levyn tyyppi | yleiskäyttölevy |
| Levyn versio | multiadapteri |
| Materiaali | epoksidi |
| Materiaali | FR4 |
| Materiaali | lasikuitu |
| Laminaatin paksuus | 1,5mm |
| Leveys | 61,4mm |
| Pituus | 81,7mm |
| Kuparipäällysteen paksuus | 35µm |
| levyn päällyste laji | kullalla pinnoitetut juotoskohteet |
| Juotoskohteiden järjestys | SSOP14 |
| Juotoskohteiden järjestys | SSOP16 |
| Juotoskohteiden järjestys | SSOP20 |
| Juotoskohteiden järjestys | SSOP24 |
| Juotoskohteiden järjestys | SSOP28 |
| Juotoskohteiden järjestys | SSOP48 |
| Juotoskohteiden järjestys | SSOP56 |































































