
HARTING
LIITIN: RJ45 - PISTOKE - PIN: 4 - CAT: 5 - SUOJATTU - 8P4C - ØJOH: 4,5÷8MM
09451511120
Tuotekoodi: 09451511120
24,45 €(Sis.alv)
19,48 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HARTING |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Kaapelin rakenne | 4x22AWG |
| Eristeen väri | musta |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Suojan rakenne | Al muovi |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,5mm |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Langan halkaisija | 22AWG |
| Luokka: Ethernet | Cat 5 |
| Johtimen käyttötarkoitus | PROFINET |
| Johtimen käyttötarkoitus | Teollisuus-Ethernet |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Pakkauksen sisältö | 100m |






































