
HARTING
JOHTO - 4X1,5MM2 - 4X22AWG - TEOLLISUUS-ETHERNET,PROFINET - 5 - LANKA
09456000320
Tuotekoodi: 09456000320
8554,84 €(Sis.alv)
6816,60 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Merkintä | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 10...317mm |
| Materiaali | PVC |
| Väri | vihreä |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Tuotantosarja | CLI M |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Leveys | 11,4mm |
| Korkeus | 4mm |
| Tulostetun merkin väri | valkea |
| Pakkaus | kela |
| Kappalemäärä per kela | 500kpl |




























































