- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja GEMBIRD Aaltoalue FM Tietokoneen lisälaitteiden ominaisuudet hands-free setti Liittimen laji Jack 3,5mm Liittimen laji microSD Liittimen laji USB B micro Tietokoneen lisälaitteiden tyyppi... Lue lisää
23,75 €(Sis.alv)
18,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SPK-BT-15-R
- Paino: 0.39 kg
- Teho: 5W
- Taajuus: 2,402...2,48GHz
- Valmistaja: GEMBIRD
- Väri: punainen
- Kaistanleveys: 0,1...20kHz
- Aaltoalue: FM
- Setin sisältö: USB kaapeli
- Setin sisältö: Kaiutin
- Setin sisältö: ei laturia setissä
- Liittimen laji: Jack 3,5mm
- Liittimen laji: microSD
- Liittimen laji: USB B micro
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GEMBIRD |
| Aaltoalue | FM |
| Tietokoneen lisälaitteiden ominaisuudet | hands-free setti |
| Liittimen laji | Jack 3,5mm |
| Liittimen laji | microSD |
| Liittimen laji | USB B micro |
| Tietokoneen lisälaitteiden tyyppi | kaiutin |
| Latausteknologia | määrittämätön |
| Väri | punainen |
| Kapasiteetti | 1,2Ah |
| Työaika | 2h |
| Maksimilatausteho | 5W |
| Minimilatausteho | 2W |
| Teho | 5W |
| Ulottuvuus | 10m |
| Kaistanleveys | 0,1...20kHz |
| Taajuus | 2,402...2,48GHz |
| Bluetoothin versio | 5.0 |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 3,7V 1200mAh x1 |
| Laturi setissä | Ei |
| Setin sisältö | ei laturia setissä |
| Setin sisältö | Kaiutin |
| Setin sisältö | USB kaapeli |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €