- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Uusi


Valmistaja DELOCK Kotelon materiaali metalli Yhdistyskaapelin tyyppi USB - USB Johdon ulkohalkaisija 5,5mm Kaapelin pituus 1m Max. toimintavirta 5A Langan halkaisija 22AWG Langan halkaisija 30AWG... Lue lisää
31,68 €(Sis.alv)
25,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DELOCK-80098
- Paino: 54.3 g
- Teho: 0,1kW
- Kotelon materiaali: metalli
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: DELOCK
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: USB C pistoke
- Max. toimintavirta: 5A
- Kaapelin pituus: 1m
- Johdon ulkohalkaisija: 5,5mm
- Langan halkaisija: 22AWG
- Langan halkaisija: 32AWG
- Langan halkaisija: 30AWG
- Standardi: Power Delivery 3.0
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DELOCK |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | USB - USB |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,5mm |
| Kaapelin pituus | 1m |
| Max. toimintavirta | 5A |
| Langan halkaisija | 22AWG |
| Langan halkaisija | 30AWG |
| Langan halkaisija | 32AWG |
| Teho | 0,1kW |
| Tietosiirtonopeus | 10Gbps |
| Liittimen väri | punainen |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Kaapelin/liittimen rakenne | USB C pistoke |
| Eristeen väri | musta |
| Standardi | Power Delivery 3.0 |
| Suojan rakenne | suojattu kolminkertaisesti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €