- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DELOCK Eristeen väri musta Yhdistyskaapelin tyyppi USB - USB Johdon ulkohalkaisija 5,2mm Kaapelin pituus 0,5m Max. toimintavirta 5A Langan halkaisija 26AWG Langan halkaisija 30AWG Langan... Lue lisää
32,66 €(Sis.alv)
26,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DELOCK-85529
- Paino: 31 g
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: DELOCK
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: USB C pistoke
- Max. toimintavirta: 5A
- Kaapelin pituus: 0,5m
- Johdon ulkohalkaisija: 5,2mm
- Langan halkaisija: 32AWG
- Langan halkaisija: 30AWG
- Langan halkaisija: 26AWG
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAAPELI - USB C PISTOKE,MOLEMMIN PUOLIN - 0,5M - MUSTA - 10GBPS - 5A 85529
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DELOCK |
| Eristeen väri | musta |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | USB - USB |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,2mm |
| Kaapelin pituus | 0,5m |
| Max. toimintavirta | 5A |
| Langan halkaisija | 26AWG |
| Langan halkaisija | 30AWG |
| Langan halkaisija | 32AWG |
| Tietosiirtonopeus | 10Gbps |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Kaapelin/liittimen rakenne | USB C pistoke |
| Liittimen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista