- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja GOOBAY Versio DisplayPort 1.4 Eristeen väri musta Kaapelin pituus 0,12m Tuki 4K Tuki 8K Tuki HDCP 2.2 Tuki HDR Tuki UHD 2160p Tuki UHD 4320p Sovituksen tyyppi adapteri Kaapelin/liittimen... Lue lisää
54,79 €(Sis.alv)
43,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: USBC-2DP-BK
- Paino: 55.6 g
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: Goobay
- Kaapelin/liittimen rakenne: USB C pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: DisplayPort pistorasia x2
- Versio: DisplayPort 1.4
- Kaapelin pituus: 0,12m
- Sovituksen tyyppi: adapteri
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ADAPTERI - DISPLAYPORT 1.4 - 0,12M - MUSTA - LIITTIMEN VÄRI: MUSTA 60171
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GOOBAY |
| Versio | DisplayPort 1.4 |
| Eristeen väri | musta |
| Kaapelin pituus | 0,12m |
| Tuki | 4K |
| Tuki | 8K |
| Tuki | HDCP 2.2 |
| Tuki | HDR |
| Tuki | UHD 2160p |
| Tuki | UHD 4320p |
| Sovituksen tyyppi | adapteri |
| Kaapelin/liittimen rakenne | DisplayPort pistorasia x2 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | USB C pistoke |
| Liittimen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista