- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote






Valmistaja UNI-T Mittarin tyyppi digitaaliyleismittari Näytön tyyppi LCD AC jännitteen mittauksen arvoalue 200mV AC jännitteen mittauksen arvoalue 2V AC jännitteen mittauksen arvoalue 20V AC... Lue lisää
59,29 €(Sis.alv)
47,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: UT39E
- Paino: 0.48 kg
- Valmistaja: UNI-T
- Massa: 330g
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT II 1000V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Standardivarustus: lämpötilamittauskoetin
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Koot: 175x83x53mm
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo R03 AAA 1,5V x2
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 20A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 2A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 200mA
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 2mA
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 20mA
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: kapasitanssi-
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: lämpötila-
- Mittaus: DC virta-
- Mittaus: taajuus-
- Mittaus: konduktanssi
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 200V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 2V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 20V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 1kV
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 200mV
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 2mF
- Mittarin tyyppi: digitaaliyleismittari
- Lämpötilan mittausalue: -40...1000°C
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 20kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 20MOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 200Ohm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 2kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 200mOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 2MOhm
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 20A
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 200mA
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 20mA
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 2mA
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 2A
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 10Hz...2MHz
- Tilattavissa 14 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | UNI-T |
| Mittarin tyyppi | digitaaliyleismittari |
| Näytön tyyppi | LCD |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 200mV |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 2V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 20V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 200V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(0,5% + 10 digit) |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | kapasitanssi- |
| Mittaus | konduktanssi |
| Mittaus | lämpötila- |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | taajuus- |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 10Hz...2MHz |
| Yhteensopivuusnormi | CAT II 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Virran lähde | paristo R03 AAA 1,5V x2 |
| Koot | 175x83x53mm |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | lämpötilamittauskoetin |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Paristo/ akku | ei ole |
| Valaistus | kyllä |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 200mV |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 2V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 20V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 200V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| Lämpötilan mittausalue | -40...1000°C |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 2mF |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 20mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 200mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 20A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2mA |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 20mA |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 200mA |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 20A |
| Taajuuden mittauksen tarkkuus | ±(0,1%+3 digit) |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 200ohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 2kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 20kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 2Mohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 20Mohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 200Mohm |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(0,3%+2 digit) |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(0,5% + 3 digit) |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(0,5% + 5 digit) |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(0,8% + 10 digit) |
| Kapasitanssin mittauksen tarkkuus | ±(4%+ 20 digit) |
| Taus | diodit |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €