
AXIOMET
MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 0,67M - MITTAUSJOHDOT X2
JC-BBA03605-3
Tuotekoodi: JC-BBA03605-3
5,72 €(Sis.alv)
4,56 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | PEAKTECH |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD-toiminto (näytön lukemien pysäyttäminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kosketukseton jännitteentunnistin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | polarisaation osoitin |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 200mV |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 2V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 20V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 200V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 20mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 200mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 10A |
| Dioditestaus | 1mA @2,8V |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 65x140x40mm |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 200V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(0,5% + 2 digit) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(0,8%+2 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1,2% + 10 digit) |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1% + 2 digit) |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 200ohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 2kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 20kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 200kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 2Mohm |
| Näyttöparametrit | 3,5 numeroa (2000) |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | jatkuvuus |
| Mittaus | resistanssi |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| Taus | akun |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Yhdistä "YLEISMITTARI - LCD - 3,5 NUMEROA (2000) - VAC: 200V,600V" tuotteeseen lisävarusteita ja säästäLadataan... Yhteensopivat tuotteet![]() AXIOMET MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 10A - PIT: 0,67M - MITTAUSJOHDOT X2JC-BBA03605-3 Tuotekoodi: JC-BBA03605-3 5,72 €(Sis.alv) 4,56 €(alv 0%) Tilattavissa yli 50 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() CHAUVIN ARNOUX MITTAUSJOHDOT - NIMELLISVIRTA: 15A - PIT: 2M - MUSTA JA PUNAINENP01295290Z Tuotekoodi: CA-P01295290Z 71,54 €(Sis.alv) 57,01 €(alv 0%) Tilattavissa 2 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl ![]() CLIFF MITTAUSJOHDOT - UNIM: 1KVDC - NIMELLISVIRTA: 500MA - PIT: 1,5MCIH3006 Tuotekoodi: CIH3006 70,22 €(Sis.alv) 55,95 €(alv 0%) Tilattavissa 9 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |