- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PEAKTECH Näytön tyyppi LCD Mittauslaitteiden ominaisuudet pariston matalan tason osoitin Standardivarustus käyttöohjeet Standardivarustus K-tyypin termopari Standardivarustus... Lue lisää
35,64 €(Sis.alv)
28,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PKT-P1071
- Paino: 0.25 kg
- Valmistaja: PEAKTECH
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 600V
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Standardivarustus: K-tyypin termopari
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Virran lähde: paristo LR03 AAA 1,5V x2
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 10A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 2A
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: DC virta-
- Mittaus: jatkuvuus
- Mittaus: lämpötila (ulkoanturi vaadittu)
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 600V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 200V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 2V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 20V
- Mittarin tyyppi: digitaaliyleismittari
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Lämpötilan mittausalue: -200...1200°C
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 20kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 20MOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 200Ohm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 2kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 200kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 2MOhm
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 10A
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 2A
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PEAKTECH |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | K-tyypin termopari |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Lämpötilan mittausalue | -200...1200°C |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 2V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 20V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 200V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 10A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 2A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 10A |
| Dioditestaus | 1mA @1,5V |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 130x63x35mm |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 2V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 20V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 200V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(0,5% + 3 digit) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(0,5%+2 digit)@(2kohm...2Mohm) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(0,5%+3 digit)@(200ohm) |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±(1,5%+3 digit)@(20Mohm) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 3 digit) @600V |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1% + 6 digit) @2V |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1% + 3 digit) @2A |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1,5% + 3 digit) @10A |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1,5% + 3 digit)@2A |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(2% + 3 digit)@10A |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±(2% + 3°C) |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 200ohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 2kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 20kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 200kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 2Mohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 20Mohm |
| Näyttöparametrit | 3,5 numeroa (2000) |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | jatkuvuus |
| Mittaus | lämpötila (ulkoanturi vaadittu) |
| Mittaus | resistanssi |
| Virran lähde | paristo LR03 AAA 1,5V x2 |
| Paristo/ akku | paristo LR03 AAA 1,5V x2 |
| Taus | diodit |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |