- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BRYMEN Mittarin laji digitaalinen Mittarin laji pihtimäinen AC Taus diodit Standardivarustus käyttöohjeet Standardivarustus mittausjohdot Standardivarustus suojus Näytön tyyppi LCD... Lue lisää
190,98 €(Sis.alv)
152,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BM083
- Paino: 0.31 kg
- Valmistaja: BRYMEN
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Koot: 258x94x44mm
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x2
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 600A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 60A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 1kA
- Mitattavan johdon max. halkaisija: 51mm
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: jatkuvuus
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 600V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 1kV
- Mittarin tyyppi: monitoiminen
- Todellisen tehollisarvon mittaus: True RMS AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
YLEISMITTARI - DIGITAALINEN,PIHTIMÄINEN AC - LCD - (6000) BM083
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BRYMEN |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Mittarin laji | pihtimäinen AC |
| Taus | diodit |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittarin tyyppi | monitoiminen |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x2 |
| Todellisen tehollisarvon mittaus | True RMS AC |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| Dioditestaus | 0,3mA @2V |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 51mm |
| Koot | 258x94x44mm |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(0,8% + 5 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(1,5% + 5 digit) |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(2,5% + 7 digit) |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 60A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 600A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 1kA |
| Näyttöparametrit | (6000) |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | jatkuvuus |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista