- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote









Valmistaja BRYMEN Yhteensopivuusnormi EN 61326-1 Mittarin laji digitaalinen Mittarin laji pihtimäinen AC/DC Standardivarustus käyttöohjeet Standardivarustus mittausjohdot Standardivarustus suojus... Lue lisää
316,99 €(Sis.alv)
252,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BM088
- Paino: 0.68 kg
- Valmistaja: BRYMEN
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61326-1
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD (6000)
- Koot: 258x94x44mm
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x2
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 600A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 60A
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 1kA
- Mitattavan johdon max. halkaisija: 51mm
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: DC virta-
- Mittaus: taajuus-
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 600V
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 1kV
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 200µF
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 2500µF
- Massa pariston kanssa: 392g
- Mittarin tyyppi: AC/DC digitaalinen pihtivirtamittari
- Mittarin tyyppi: monitoiminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kosketukseton jännitteentunnistin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: AmpTipTM matalan sähkövirran arvoalue
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: ääriarvojen tallentaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: CREST: MAX huippuarvojen tallennus
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MIN/MAX/AVG toiminto
- Näytteenotto: 5x/s
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 60kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 6kOhm
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 600Ohm
- Todellisen tehollisarvon mittaus: True RMS
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 600A
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 60A
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 1kA
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 5...999,9Hz
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BRYMEN |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61326-1 |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Mittarin laji | pihtimäinen AC/DC |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittarin tyyppi | monitoiminen |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x2 |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x2 |
| Todellisen tehollisarvon mittaus | True RMS |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 600V |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 1kV |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 200µF |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 2500µF |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 60A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 600A |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 1kA |
| Dioditestaus | 2V |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 51mm |
| Koot | 258x94x44mm |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(0,8% + 5 digit) |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(0,8% + 5 digit) |
| Taajuuden mittauksen tarkkuus | ±(1%+5 digit) |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1,8% + 5 digit) |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1,8% + 5 digit) |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 5...999,9Hz |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 60A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 600A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 1kA |
| Massa pariston kanssa | 392g |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 600ohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 6kohm |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 60kohm |
| Näytteenotto | 5x/s |
| Näyttöparametrit | (6000) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | ääriarvojen tallentaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | AmpTipTM matalan sähkövirran arvoalue |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | CREST: MAX huippuarvojen tallennus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kosketukseton jännitteentunnistin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/AVG toiminto |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | DC jännite- |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | resistanssi |
| Mittaus | taajuus- |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 0,00 € Nouto Postin pakettiautomaatista 0,00 € Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Next Business Day 14,90 € Nouto myymälästä 0,00 € |