- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PROLINE Type of wrench ring half-open Avaimen laji kaksipuolinen Avaimen koko 12mm Avaimen koko 13mm Materiaali kromi-vanadiiniteräs Tuotantosarja HD Kokonaispituus 165mm Avainten... Lue lisää
12,60 €(Sis.alv)
10,04 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PRE-36052
- Paino: 95 g
- Materiaali: kromi-vanadiiniteräs
- Valmistaja: PROLINE
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN 3118
- Kokonaispituus: 165mm
- Tuotantosarja: HD
- Avaimen tyyppi: kaksipuolinen
- Avaimen koko: 13mm
- Avaimen koko: 12mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
WRENCH: RING HALF-OPEN - DOUBLE-SIDED - 12MM,13MM - HD 36052
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PROLINE |
| Type of wrench | ring half-open |
| Avaimen laji | kaksipuolinen |
| Avaimen koko | 12mm |
| Avaimen koko | 13mm |
| Materiaali | kromi-vanadiiniteräs |
| Tuotantosarja | HD |
| Kokonaispituus | 165mm |
| Avainten ominaisuudet | avainten kromattu pinta |
| Avainten ominaisuudet | satinoidut |
| Avainten ominaisuudet | taotut |
| Yhteensopivuusnormi | DIN 3118 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista