- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja STAHLWILLE Type of wrench ring Avaimen laji kaksipuolinen Avaimen laji silmukka-avain Avaimen koko 30mm Avaimen koko 32mm Materiaali kromattu teräs Pituus 365mm Yhteensopivuusnormi DIN 838... Lue lisää
57,89 €(Sis.alv)
46,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ST-41043032
- Paino: 0.63 kg
- Materiaali: kromattu teräs
- Valmistaja: STAHLWILLE
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN 838
- Yhteensopivuus normin kanssa: ISO 10104
- Pituus: 365mm
- Avaimen tyyppi: silmukka-avain
- Avaimen tyyppi: kaksipuolinen
- Avaimen koko: 30mm
- Avaimen koko: 32mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | STAHLWILLE |
| Type of wrench | ring |
| Avaimen laji | kaksipuolinen |
| Avaimen laji | silmukka-avain |
| Avaimen koko | 30mm |
| Avaimen koko | 32mm |
| Materiaali | kromattu teräs |
| Pituus | 365mm |
| Yhteensopivuusnormi | DIN 838 |
| Yhteensopivuusnormi | ISO 10104 |
| Avainten ominaisuudet | silmukka- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €