- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BONDHUS Avaimen tyyppi imbus Torx® - set Avaimen koko HEX 2mm Avaimen koko HEX 2,5mm Avaimen koko HEX 3mm Avaimen koko HEX 4mm Avaimen koko HEX 5mm Avaimen koko HEX 6mm Avaimen koko HEX... Lue lisää
50,76 €(Sis.alv)
40,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BONDHUS-12544
- Paino: 0.32 kg
- Valmistaja: BONDHUS
- Avaimen koko: HEX 5mm
- Avaimen koko: HEX 8mm
- Avaimen koko: HEX 4mm
- Avaimen koko: HEX 6mm
- Avaimen koko: HEX 2,5mm
- Avaimen koko: HEX 2mm
- Avaimen koko: HEX 3mm
- Avaimen koko: TX10
- Avaimen koko: TX15
- Avaimen koko: TX20
- Avaimen koko: TX25
- Avaimen koko: TX40
- Avaimen koko: TX30
- Avaimen koko: TX27
- Avaimen koko: TX9
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BONDHUS |
| Avaimen tyyppi | imbus Torx® - set |
| Avaimen koko | HEX 2mm |
| Avaimen koko | HEX 2,5mm |
| Avaimen koko | HEX 3mm |
| Avaimen koko | HEX 4mm |
| Avaimen koko | HEX 5mm |
| Avaimen koko | HEX 6mm |
| Avaimen koko | HEX 8mm |
| Avaimen koko | TX9 |
| Avaimen koko | TX10 |
| Avaimen koko | TX15 |
| Avaimen koko | TX20 |
| Avaimen koko | TX25 |
| Avaimen koko | TX27 |
| Avaimen koko | TX30 |
| Avaimen koko | TX40 |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €