- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERA Type of wrench kuusiotappiavain - sarja Avaimen laji Hex-Plus Avaimen koko HEX 1,5mm Avaimen koko HEX 2mm Avaimen koko HEX 2,5mm Avaimen koko HEX 3mm Avaimen koko HEX 4mm Avaimen koko... Lue lisää
52,34 €(Sis.alv)
41,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WERA.05022130001
- Paino: 0.48 kg
- Valmistaja: WERA
- Versio: pitotoiminnolla
- Avaimen tyyppi: Hex-Plus
- Avaimen koko: HEX 5mm
- Avaimen koko: HEX 8mm
- Avaimen koko: HEX 10mm
- Avaimen koko: HEX 4mm
- Avaimen koko: HEX 6mm
- Avaimen koko: HEX 2,5mm
- Avaimen koko: HEX 2mm
- Avaimen koko: HEX 1,5mm
- Avaimen koko: HEX 3mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
WRENCH: HEX KEY-SET - HEX PLUS - WITH HOLDING FUNCTION - 9PCS. 05022130001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERA |
| Type of wrench | kuusiotappiavain - sarja |
| Avaimen laji | Hex-Plus |
| Avaimen koko | HEX 1,5mm |
| Avaimen koko | HEX 2mm |
| Avaimen koko | HEX 2,5mm |
| Avaimen koko | HEX 3mm |
| Avaimen koko | HEX 4mm |
| Avaimen koko | HEX 5mm |
| Avaimen koko | HEX 6mm |
| Avaimen koko | HEX 8mm |
| Avaimen koko | HEX 10mm |
| Versio | pitotoiminnolla |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 9kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista