
Kurth Electronic
LÄHETIN - EASYTEST - 350VAC,500VDC - SUOJAUS: YLIJÄNNITE OVP
EASYTEST 800
Tuotekoodi: KE-EASYTEST800
788,51 €(Sis.alv)
628,30 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Kurth Electronic |
| Mittausvarusteiden tyyppi | vastaanotin |
| Tunnistus | valvontaetäisyys kaapeliin/johtoon alle 60cm |
| Liitin | kaiutinpistorasia |
| Tuotantosarja | EasyTest |
| Lisätoimitoja | taskulamppu |
| Virran lähde | paristo 9V x1 |
| Koot | 220x40x25mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | akustinen ja optinen merkinanto signaalin voimakkuudesta |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | ISDN signaalin havaitseminen mittapään avulla |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-EASYTEST400 |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-EASYTEST720 |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-EASYTEST800 |






