
Kurth Electronic
TESTERI: JOHTOJEN PAIKANNIN - EASYTEST - 120V - 0,25M
KE401
Tuotekoodi: KE-KE401
461,55 €(Sis.alv)
367,77 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Kurth Electronic |
| Mittausvarusteiden tyyppi | lähetin |
| Tunnistus | alle 15 m:n pituisen kaapelin pituuden valvonta (ilman kuormitusta) |
| Tunnistus | johtojen katkokset ja oikosulut |
| Tunnistus | käänteiset kytkennät |
| Liitin | hauenleuka |
| Liitin | RJ11 |
| Liitin | RJ45 |
| Tuotantosarja | EasyTest |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Virran lähde | paristo 9V x1 |
| Johdon pituus | 0,25m |
| Koot | 68x96x25mm |
| Sovellus | IT |
| Sovellus | tietoliikenne |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen polarisaatio-osoitin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | jännitetesteri |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | signaalin 6 taajuutta: SOLID: 1000, 2600, 577,5 Hz ja ALT: 1000/800, 2600/1900, 577,5 Hz |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | tietoportin testi HUB-Blinkin kanssa |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | visuaalinen vikapaikannus (VFL) |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-PROBE410 |
| Taus | virtapiirin jatkuvuus |

