

CELLEVIA POWER
AURINKOKENNO - MONIKITEINEN PII - 251X140X17MM - 3W - I@PMAX: 0,17A
CL-SM3P
Tuotekoodi: CL-SM3P
13,51 €(Sis.alv)
10,76 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KYORITSU |
| Näyttöparametrit | 3,5 numeroa (1999) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | arvoalueiden käsivaihto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | mittauslisälaite, jossa on 1,5m kaapeli |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | muunnin piivalodiodin kanssa |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | nollan kalibroinnin funktio |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Mittauksen tarkkuus | ±(4% + 5 numeroa) |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Mittarin tyyppi | valotusmittari |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | suojus |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x3 |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x3 |
| Ulkomitat | 169x63x37mm |
| Massa pariston kanssa | 210g |
| Mittauksen erottelukyky | 0,1lux |
| Mittausalue | 0...1400W/m2 |
| Näytteenotto | 2,5x/s |


























