

PURISTUSTYÖKALU - MC3 AURINKOLIITTIMET - 2,5MM2,4MM2,6MM2
T3671A
Tuotekoodi: CK-T3671A
169,66 €(Sis.alv)
135,19 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | CELLEVIA POWER |
| Aurinkokennoelementin tyyppi | aurinkokenno |
| Sovellus | aurinkokennotekniikka |
| Materiaali | yksikiteinen pii |
| Ulkomitat | 610x510x30mm |
| Suurin teho | 50W |
| Sähkövirta jos teho on maks. | 2,69A |
| Jännite jos teho on maks. | 18,6V |
| Oikosulkuvirta | 2,85A |
































































