- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FLUKE NETWORKS Testerin tyyppi LAN johdotus Näytön tyyppi LCD Tuotantosarja MicroScanner Virran lähde paristo 9V x1 Virran lähde paristo AA 1,5V x2 Koot 76x163x36mm Mittauslaitteiden... Lue lisää
3342,82 €(Sis.alv)
2663,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FNET-MS2-TTK
- Paino: 1.54 kg
- Valmistaja: FLUKE NETWORKS
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: magneettisalpa
- Standardivarustus: IntelliTone PRO 200- MT-8200-63A mittapää
- Standardivarustus: FNET-MS2-WM kytkentäkartan adapteri
- Standardivarustus: RJ11, RJ45 kytkentäkaapelit
- Standardivarustus: FNET-11293000 verkkotyökalusarja
- Tuotantosarja: MicroScanner
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Koot: 76x163x36mm
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo 9V x1
- Virran lähde: paristo AA 1,5V x2
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kytkentäkaavion testi: katkos, oikosulku, käänteiset parit, ristikkäiset parit, erilliset parit
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kaapeleiden pituuden mittaus
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TESTERI: LAN JOHDOTUS - LCD - MITATTAVAN JOHDON PIT: MAX.460M MS2-TTK
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FLUKE NETWORKS |
| Testerin tyyppi | LAN johdotus |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Tuotantosarja | MicroScanner |
| Virran lähde | paristo 9V x1 |
| Virran lähde | paristo AA 1,5V x2 |
| Koot | 76x163x36mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kaapeleiden pituuden mittaus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kytkentäkaavion testi: katkos, oikosulku, käänteiset parit, ristikkäiset parit, erilliset parit |
| Standardivarustus | FNET-11293000 verkkotyökalusarja |
| Standardivarustus | FNET-MS2-WM kytkentäkartan adapteri |
| Standardivarustus | IntelliTone PRO 200- MT-8200-63A mittapää |
| Standardivarustus | magneettisalpa |
| Standardivarustus | RJ11, RJ45 kytkentäkaapelit |
| Standardivarustus | suojus |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-CLIP-SET |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-MS2-IDK27 |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-MS2-MAG-KIT |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-MS2-POUCH |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-MS2-WM |
| Paristo/ akku | paristo 9V x1 |
| Paristo/ akku | paristo AA 1,5V x2 |
| Mitattavan johdon pituus | max. 460m |
| Tunnistus | johdon vaurioitunut paikka |
| Tunnistus | johtojen katkokset ja oikosulut |
| Tunnistus | kaapeleiden ja johtojen jatkuvuus |
| Taus | kaapeleiden SSTP |
| Taus | kaapeleiden STP |
| Taus | kaapeleiden UTP |
| Taus | kaapelointi BNC |
| Taus | kaapelointi RJ11 |
| Taus | kaapelointi RJ45 |
| Valaistus | kyllä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista