- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FLUKE NETWORKS Testerin tyyppi LAN johdotus Näytön tyyppi LCD Tuotantosarja MicroScanner Virran lähde paristo 9V x1 Virran lähde paristo AA 1,5V x2 Koot 76x163x36mm Mittauslaitteiden... Lue lisää
3377,94 €(Sis.alv)
2691,59 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FNET-MS2-KIT
- Paino: 1.72 kg
- Valmistaja: FLUKE NETWORKS
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: RJ11 kytkentäkaapelit
- Standardivarustus: RJ45 kytkentäkaapelit
- Standardivarustus: kannettava laukku
- Standardivarustus: BNC kaapeli
- Standardivarustus: magneettisalpa
- Standardivarustus: IntelliTone PRO 200- MT-8200-63A mittapää
- Standardivarustus: setti kaukosäätöyksikköjä FNET-MS2-IDK27
- Standardivarustus: FNET-MS2-WM kytkentäkartan adapteri
- Tuotantosarja: MicroScanner
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Koot: 76x163x36mm
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo 9V x1
- Virran lähde: paristo AA 1,5V x2
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kytkentäkaavion testi: katkos, oikosulku, käänteiset parit, ristikkäiset parit, erilliset parit
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kaapeleiden pituuden mittaus
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | FLUKE NETWORKS |
| Testerin tyyppi | LAN johdotus |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Tuotantosarja | MicroScanner |
| Virran lähde | paristo 9V x1 |
| Virran lähde | paristo AA 1,5V x2 |
| Koot | 76x163x36mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kaapeleiden pituuden mittaus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kytkentäkaavion testi: katkos, oikosulku, käänteiset parit, ristikkäiset parit, erilliset parit |
| Standardivarustus | BNC kaapeli |
| Standardivarustus | FNET-MS2-WM kytkentäkartan adapteri |
| Standardivarustus | IntelliTone PRO 200- MT-8200-63A mittapää |
| Standardivarustus | kannettava laukku |
| Standardivarustus | magneettisalpa |
| Standardivarustus | RJ11 kytkentäkaapelit |
| Standardivarustus | RJ45 kytkentäkaapelit |
| Standardivarustus | setti kaukosäätöyksikköjä FNET-MS2-IDK27 |
| Standardivarustus | suojus |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-CLIP-SET |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-MS2-IDK27 |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-MS2-MAG-KIT |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-MS2-POUCH |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-MS2-WM |
| Paristo/ akku | paristo 9V x1 |
| Paristo/ akku | paristo AA 1,5V x2 |
| Mitattavan johdon pituus | max. 460m |
| Tunnistus | johdon vaurioitunut paikka |
| Tunnistus | johtojen katkokset ja oikosulut |
| Tunnistus | kaapeleiden ja johtojen jatkuvuus |
| Taus | kaapeleiden SSTP |
| Taus | kaapeleiden STP |
| Taus | kaapeleiden UTP |
| Taus | kaapelointi BNC |
| Taus | kaapelointi RJ11 |
| Taus | kaapelointi RJ45 |
| Valaistus | kyllä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €