- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FLUKE NETWORKS Testerin tyyppi LAN johdotus Näytön tyyppi LCD Tuotantosarja MicroScanner Virran lähde paristo AA 1,5V x2 Koot 76x163x36mm Mittauslaitteiden ominaisuudet kaapeleiden... Lue lisää
4112,27 €(Sis.alv)
3276,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FNET-MS-POE-KIT
- Paino: 1.44 kg
- Valmistaja: FLUKE NETWORKS
- Standardivarustus: RJ11 kytkentäkaapelit
- Standardivarustus: RJ45 kytkentäkaapelit
- Standardivarustus: kannettava laukku
- Standardivarustus: magneettisalpa
- Standardivarustus: FNET-MS-POE-WM kytkentäkartan adapteri
- Standardivarustus: IntelliTone PRO 200- MT-8200-63A mittapää
- Standardivarustus: setti kaukosäätöyksikköjä FNET-MS2-IDK27
- Tuotantosarja: MicroScanner
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Koot: 76x163x36mm
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo AA 1,5V x2
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kytkentäkaavion testi: katkos, oikosulku, käänteiset parit, ristikkäiset parit, erilliset parit
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kaapeleiden pituuden mittaus
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: PoE IEEE standardien mukainen Pass/Fail-tulos
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: PoE (0-8)-luokan raportti
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | FLUKE NETWORKS |
| Testerin tyyppi | LAN johdotus |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Tuotantosarja | MicroScanner |
| Virran lähde | paristo AA 1,5V x2 |
| Koot | 76x163x36mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kaapeleiden pituuden mittaus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kytkentäkaavion testi: katkos, oikosulku, käänteiset parit, ristikkäiset parit, erilliset parit |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | PoE (0-8)-luokan raportti |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | PoE IEEE standardien mukainen Pass/Fail-tulos |
| Standardivarustus | FNET-MS-POE-WM kytkentäkartan adapteri |
| Standardivarustus | IntelliTone PRO 200- MT-8200-63A mittapää |
| Standardivarustus | kannettava laukku |
| Standardivarustus | magneettisalpa |
| Standardivarustus | RJ11 kytkentäkaapelit |
| Standardivarustus | RJ45 kytkentäkaapelit |
| Standardivarustus | setti kaukosäätöyksikköjä FNET-MS2-IDK27 |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-CLIP-SET |
| Yhteensopivat tuotteet | FNET-MS-POE-WM |
| Paristo/ akku | paristo AA 1,5V x2 |
| Mitattavan johdon pituus | max. 460m |
| Tunnistus | johdon vaurioitunut paikka |
| Tunnistus | johtojen katkokset ja oikosulut |
| Tunnistus | kaapeleiden ja johtojen jatkuvuus |
| Taus | kaapeleiden SSTP |
| Taus | kaapeleiden STP |
| Taus | kaapeleiden UTP |
| Taus | kaapelointi RJ11 |
| Taus | kaapelointi RJ45 |
| Valaistus | kyllä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €