
Xtar
AKKU: LI-ION - 14500 - 3,7V - 800MAH - Ø14,3X50,3MM - 2,5A - 1KPL
14500 800 2.5A BUTTON TOP
Tuotekoodi: ACCU-14500-0.8-2A
13,97 €(Sis.alv)
11,13 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Kurth Electronic |
| Tunnistus | Hub-Link vilkkutoiminto |
| Tunnistus | johdon vaurioitunut paikka |
| Tunnistus | johtojen katkokset ja oikosulut |
| Tunnistus | kaapeleiden ja johtojen jatkuvuus |
| Tuotantosarja | FlexiTest |
| Virran lähde | paristo AA 1,5V x4 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | 10/100/1000Mbit verkon testaus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kaapelikartoitus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kehyksen koon muutos PING-toiminnolle |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | mahdollisuus kytkeä 32 vastaanotinta |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | mittaustulosten graafinen esittäminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | PoE/PoE+/PoE++ suorituskykytestaus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | staattisen ja dynaamisen (DHCP) IP-osoitteen testit |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | tietojen rekisteröinti |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | tietoportin testi HUB-Blinkin kanssa |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-0.49420-100 |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-0.57485-10 |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-0.57606 |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-0.57613 |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-0.57620 |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-KE7010 |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-KE7010-KIT |
| Yhteensopivat tuotteet | KE-KE7010PRO-KIT |
| Tiivistysluokka | IP52 |
| Testerin tyyppi | LAN johdotus |
| Vastaanottimen mitat | 195x100x45mm |
| Standardivarustus | adapterit RJ45 KE-0.57485-10 |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
| Standardivarustus | vastaanotin KE-KE7010 x4 |
| Standardivarustus | vastaanotin KE-KE7200 |
| Standardivarustus | vastaanotin KE-PROBE310 |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Taus | kaapelointi BNC |
| Taus | kaapelointi RJ11 |
| Taus | kaapelointi RJ45 |
| Taus | kaapelointi tyyppinen F |
| Mitattavan johdon pituus | max. 150m |
| Ohjelmisto | Ethernet Manager |
| Näytön tyyppi | LCD |













