
ULTRALIFE
PARISTO: LITIUM - 6F22 - 9V - 1200MAH - EI-UUDELLEENLADATTAVA - 1KPL
U9VL-JP
Tuotekoodi: BAT-6F22-UL
23,36 €(Sis.alv)
18,61 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SEFRAM |
| Taus | kaapelointi BNC |
| Taus | kaapelointi RJ11 |
| Taus | kaapelointi RJ45 |
| Testerin tyyppi | LAN johdotus |
| Koot | 132x55x39mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | 10 baseT, 100 baseT, token ring, BNC verkkojen testaus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen ja manuaalinen testimoodi |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kaapeli- ja johtoparien jatkuvuuden tarkistaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | summeri ja LED-osoitin ilmoittavat kaapelin tilasta |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | suojus |
