- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NOFFZ Technologies Toimintalämpötila -40...80°C Mittauslaitteiden ominaisuudet support via API and webUI Virran lähde virtalähde 8...60V DC Tuki WiFi 6E: 802.11ax/ac/n/a/g/b, 2x2 MIMO... Lue lisää
11985,13 €(Sis.alv)
9549,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ITN1000
- Paino: 1.23 kg
- Taajuus: 5,15...5,85GHz
- Taajuus: 5,925...7,125GHz
- Taajuus: 2,412...2,484GHz
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: NOFFZ Technologies
- Mittausvälineiden käyttösovellus: for automated testing of IoT devices
- Koot: 170x52x221mm
- Virran lähde: virtalähde 8...60V DC
- Mittaus: Tx/Rx data rate
- Mittaus: MCS index
- Mittaus: Rx level
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: support via API and webUI
- Siirtoprotokolla: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NOFFZ Technologies |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | support via API and webUI |
| Virran lähde | virtalähde 8...60V DC |
| Tuki | WiFi 6E: 802.11ax/ac/n/a/g/b, 2x2 MIMO, 2/5/6 GHz |
| Testerin tyyppi | WiFi and Bluetooth protocol |
| Koot | 170x52x221mm |
| Bluetoothin versio | 5.2 EDR |
| Bluetoothin versio | BLE |
| Taajuus | 2,412...2,484GHz |
| Taajuus | 5,15...5,85GHz |
| Taajuus | 5,925...7,125GHz |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | WiFi 6 |
| Mittausvälineiden käyttösovellus | for automated testing of IoT devices |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Mittaus | MCS index |
| Mittaus | Rx level |
| Mittaus | Tx/Rx data rate |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €