
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 6,4MM - 8MM - 3A - TERÄS - KULLATTU
TK35N.05.1,30.S.170.A
Tuotekoodi: TK35N.05130S170A
7,07 €(Sis.alv)
5,64 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | TEKON |
| Päätteen halkaisija | 1,3mm |
| Minimaalinen rasteri | 2,54mm |
| Vietereiden työ-taipuma | 6,4mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 8mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Terän kärjen muoto | kartio |
| Terän kärjen muoto | pää 13 |
| Terän kärjen muoto | terävä |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | rodiumpinnoitetut |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Yhteensopivat tuotteet | TK35N |








