
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 6,4MM - 8MM - 3A - TERÄS - KULLATTU
TK35N.05.2,00.S.170.A
Tuotekoodi: TK35N.05200S170A
7,52 €(Sis.alv)
5,99 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TEKON |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Vietereiden työ-taipuma | 6,4mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 8mm |
| Minimaalinen rasteri | 2,54mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Päätteen halkaisija | 1,3mm |
| Terän kärjen muoto | pää 05 |
| Terän kärjen muoto | pyöreä |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Yhteensopivat tuotteet | TK35N |








