
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 3,4MM - 4,2MM - 3A - TERÄS
TK 100N 02 1,90 S 280 N
Tuotekoodi: TK100N.02190S280N
5,75 €(Sis.alv)
4,58 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | TEKON |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Vietereiden työ-taipuma | 3,4mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 4,2mm |
| Minimaalinen rasteri | 2,54mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Päätteen halkaisija | 1,35mm |
| Terän kärjen muoto | 4-pisteinen |
| Terän kärjen muoto | korona |
| Terän kärjen muoto | pää 02 |
| Max. liitoksen resistanssi | 55mohm |
| Yhteensopivat tuotteet | TK100N |











