
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 3,4MM - 4,2MM - 3A - TERÄS
TK 100N 02 1,35 S 280 N
Tuotekoodi: TK100N.02135S280N
6,19 €(Sis.alv)
4,93 €(alv 0%)
Tilattavissa 9 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TEKON |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Vietereiden työ-taipuma | 3,4mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 4,2mm |
| Minimaalinen rasteri | 2,54mm |
| Päätteen halkaisija | 3,5mm |
| Yhteensopivat tuotteet | TK100N |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Max. liitoksen resistanssi | 55mohm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Terän kärjen muoto | pää 04 |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |











