
TEKON
TESTAUSNEULA - VIETEREIDEN MURTOSUOJA: 2MM - 2,54MM - 3A - TERÄS
TK 0030N B 1,27 S 120 A
Tuotekoodi: TK0030N.H127S120A
10,17 €(Sis.alv)
8,10 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TEKON |
| Yhteensopivat tuotteet | TK0030N |
| Terän kärjen muoto | käänteinen |
| Terän kärjen muoto | kartio |
| Terän kärjen muoto | pää A |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Mittausvarusteiden tyyppi | testausneula |
| Päätteen halkaisija | 1,27mm |
| Minimaalinen rasteri | 1,91mm |
| Vietereiden työ-taipuma | 2mm |
| Maks. vietereiden taipuma | 2,54mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 15mohm |
| Nimellisvirta | 3A |













